Okresní přebor Jihlavska 2008-2009

Kolo Datum Den Čas Soupeř Hřiště Výsledek Branky
1. 10.8. NE 16:30 V. Beranov V. Beranov 1:3 Hekrle
2. 16.8. SO 16:30 Telč Puklice 1:4 Kabelka
3. 24.8. NE 16:30 Růžená Růžená 3:2 Kabelka, P. Novotný, Hekrle
4. 30.8. SO 16:30 Hodice Puklice 3:3 Kabelka 2, Skotar
5. 7.9. NE 16:00 A. Důl A. Důl 2:6 Křišťál R., Hekrle
14. 10.9. ST 17:00 Dobronín "B" Dobronín 2:3 Kabelka, Skotar
6. 13.9. SO 16:00 Jamné Puklice 1:1 Kabelka z pen.
7. 21.9. NE 15:30 Nadějov Nadějov 2:2 Hekrle, Kabelka z pen.
8. 27.9. SO 15:30 Brtnice Puklice 2:3 Kabelka z pen., Hekrle
9. 4.10. SO 15:00 Třešť "B" Třešť 2:0 Hekrle, Lédl
10. 12.10. NE 15:00 Bítovčice Bítovčice 0:3 -
11. 18.10. SO 14:30 Kněžice Puklice 1:5 Kabelka z pen.
12. 25.10. SO 14:30 Batelov Batelov 0:2 -
15. 28.10. ÚT 14:00 Polná "B" Puklice 2:3 Tišl, Kabelka
13. 1.11. SO 14:00 Rantířov "B" Puklice 4:2 Lédl, Kabelka z p., Skotar, Novotný P.
16. 28.3. SO 15:00 V. Beranov Puklice 2:2 Tišl, vlastní
17. 5.4. NE 15:30 Telč Telč 0:5 -
18. 11.4. SO 15:30 Růžená Puklice 1:0 R. Novotný
19. 18.4. SO 16:00 Hodice Hodice 2:3 Kabelka 2
20. 25.4. SO 16:00 A. Důl Puklice 2:2 Kružík, Kabelka
29. 1.5. 16:30 Dobronín "B" Puklice 0:2 -
21. 3.5. NE 16:30 Jamné Jamné 2:2 P. Novotný 2
30. 8.5. 16:30 Polná "B" Věžnice 4:3 D. Medvík 2, Kabelka, Příhoda
ČK - R. Novotný
22. 9.5. SO 16:30 Nadějov Puklice 1:0 Kabelka
23. 17.5. NE 16:30 Brtnice Brtnice 1:1 D. Medvík
24. 23.5. SO 16:30 Třešť "B" Puklice 1:3 D. Medvík
25. 30.5. SO 16:30 Bítovčice Puklice 4:4 D. Medvík 2, Vondrák, Hekrle
26. 7.6. NE 16:30 Kněžice Kněžice 1:4 Hekrle
27. 13.6. SO 16:30 Batelov Puklice 0:2 -
28. 21.6. NE 16:30 Rantířov "B" Rantířov 1:2 D. Medvík


MÍSTO TÝM ZÁPASY BODY
1. SK Telč 30 79
2. FC Bítovčice 30 68
3. Sklo Bohemia Antonínův Důl 30 55
4. Sokol Kněžice 30 53
5. Slavoj TKZ Polná "B" 30 51
6. Sokol Brtnice 30 44
7. Ježek Rantířov "B" 30 44
8. Družstevník Velký Beranov 30 41
9. Sokol Jamné u Jihlavy 30 40
10. Slavoj Třešť "B" 30 37
11. 1.FC Batelov 30 35
12. Hodice 30 30
13. Jiskra Dobronín "B" 30 29
14. Mír Nadějov 30 28
15. SOKOL PUKLICE "B" 30 26
16. Růžená 30 20

>> STATISTIKY <<

Tabulka střelců

JMÉNO a PŘÍJMENÍ BRANKY
Jiří Kabelka 16
Marek Hekrle 8
Dalibor Medvík 7
Pavel Novotný 4
Tomáš Skotar 3
Tomáš Lédl 2
Vojtěch Tišl 2
Roman Křišťál 1
Roman Novotný 1
Kamil Kružík 1
Jan Příhoda 1
Zdeněk Vondrák 1

>>> ZPĚT <<<
© copyright DZO
2008