Okresní přebor Jihlavska 2009-2010

MÍSTO TÝM ZÁPASY BODY
1. FC Bítovčice 28 56
2. Družstevník Velký Beranov 28 53
3. 1.FC Batelov 28 52
4. SOKOL PUKLICE 28 51
5. Slavoj TKZ Polná "B" 28 50
6. Sokol Brtnice 28 45
7. Sklo Bohemia Antonínův Důl 28 43
8. Ježek Rantířov "B" 28 40
9. Podyjí Černíč 28 39
10. Sokol Kněžice 28 39
11. Sokol Jamné u Jihlavy 28 39
12. Hodice 28 37
13. Kozlov 28 29
14. FC Vysočina Jihlava "C" 28 21
15. Sportovní klub Pavlov 28 5

Kolo Datum Den Čas Soupeř Hřiště Výsledek Branky
1. 9.8. NE 16:30 Jamné Jamné 3:3 Špendlíček 2, J. Škrdla
2. 16.8. NE 16:30 Hodice Puklice 1:0 Martin Tůma
3. 23.8. NE 15:00 Bítovčice Bítovčice 0:3 -
4. 30.8. NE 16:30 A. Důl A. Důl 3:7 Špendlíček, Marek Tůma, vlastní
ČK - Hrdlička
5. 6.9. NE 16:00 Polná B Puklice 1:2 J. Škrdla z penalty
6. 12.9. SO 16:00 Třešť "B" Třešť 5:1 D. Medvík 3, J. Škrdla, Hekrle
14. 16.9. ST 17:00 Pavlov Pavlov 3:1 Křišťál, Martin Tůma, D. Medvík
ČK - J. Škrdla
7. 20.9. NE 15:30 Brtnice Puklice 3:2 Křišťál, Hrdlička, Špendlíček
8. 26.9. SO 15:30 Vysočina "C" Na Stoupách 3:2 J. Škrdla, Hekrle, Marek Tůma
9. 4.10. NE 15:00 Batelov Puklice 3:1 Martin Tůma, Hekrle, Hrdlička
10. 11.10. NE 15:00 Rantířov "B" Rantířov 2:2 D. Medvík 2
12. 25.10. NE 14:30 Kněžice Kněžice 3:2 Martin Tůma, Venhauer, vlastní
15. 28.10. ST 13:30 Kozlov Puklice 4:1 Marek Tůma 2, Martin Tůma 2
13. 1.11. SO 11:00 Černíč Puklice 3:1 Hrdlička 2, Hekrle
18. 3.4. SO 15:30 Bítovčice Puklice 2:1 J. Škrdla, Hrdlička
11. 9.4. 17:00 Velký Beranov Puklice 2:1 Hekrle, J. Škrdla z penalty
ČK - Štěpán
19. 11.4. NE 15:30 A. Důl Puklice 4:1 Hekrle 2, Martin Tůma, V. Tišl
20. 18.4. NE 10:00 Polná "B" Polná 0:3 -
17. 21.4. ST 17:00 Hodice Hodice 1:2 Špendlíček
21. 25.4. NE VOLNO
22. 2.5. NE 16:30 Brtnice Brtnice 0:3 -
23. 9.5. NE 16:30 Vysočina "C" Puklice 7:1 Hrdlička 2, Špendlíček 2, Křišťál, Škrdla, Marek Tůma
29. 12.5. ST 17:30 Pavlov Puklice 7:0 Hrdlička 2, Škrdla, Tišl V., Novotný R., Špendlíček, Prchal
24. 15.5. SO 16:30 Batelov Batelov 0:2 -
25. 23.5. NE 16:30 Rantířov "B" Puklice 1:1 Marek Tůma
30. 26.5. ST 17:30 Kozlov Kozlov 1:4 Špendlíček
26. 30.5. NE 16:30 Velký Beranov Velký Beranov 1:3 Martin Tůma
27. 6.6. NE 16:30 Kněžice Puklice 6:3 Křišťál, Špendlíček, Hekrle, Marek Tůma, Škrdla, Hrdlička
28. 13.6. NE 10:30 Černíč Černíč 2:1 J. Škrdla, Špendlíček
16. 19.6. SO 14:00 Jamné Puklice 2:1 Martin Tůma, vlastní

>>>STATISTIKY<<<

Tabulka střelců

JMÉNO a PŘÍJMENÍ BRANKY
Miroslav Špendlíček 11
Jan Škrdla 10
Jan Hrdlička 10
Martin Tůma 9
Marek Hekrle 8
Marek Tůma 7
Dalibor Medvík 6
Roman Křišťál 4
Vojtěch Tišl 2
Daniel Venhauer 1
Roman Novotný 1
Kamil Prchal 1
>>> ZPĚT <<<
© copyright DZO
2010