Okresní přebor Jihlavska 2012-2013

MÍSTO TÝM ZÁPASY BODY
1. Sokol Kněžice (N) 26 56
2. Družstevník Velký Beranov 26 49
3. Podyjí Černíč 26 47
4. Sklo Bohemia Antonínův Důl 26 46
5. SK Kostelec 26 45
6. Sokol Brtnice 26 45
7. SOKOL PUKLICE 26 44
8. 1.FC Batelov 26 41
9. FC Bítovčice 26 33
10. Mír Nadějov 26 33
11. Sokol Stonařov "B" 26 23
12. Sokol Jamné 26 22
13. Ždírec (N) 26 22
14. Buwol Metal Luka n./Jih. "B" (N) 26 7
N - nováček soutěže
S - sestupivší z vyšší soutěže

Kolo Datum Den Čas Soupeř Hřiště Výsledek Branky
1. 12.8. NE 16:30 Kněžice Puklice 3:2 Hekrle, Martin Tůma, Venhauer
2. 18.8. SO 16:30 Luka "B" Luka 3:0 V. Tišl, Lédl, Hons
3. 26.8. NE 16:30 Brtnice Puklice 2:3 D. Medvík, V. Tišl
4. 2.9. NE 16:00 Ždírec Ždírec 4:2 D. Medvík 2, P. Novotný, Hekrle
5. 9.9. NE 16:00 Nadějov Puklice 4:0 D. Medvík 2, V. Zeman, V. Tišl
6. 15.9. SO 15:30 Kostelec Kostelec 2:2 Neubauer, R. Novotný
7. 23.9. NE 15:30 Batelov Puklice 2:2 Hekrle, Tišl
8. 30.9. NE 15:00 Černíč Černíč 1:3 Kuchyňa
9. 7.10. NE 15:00 Jamné Puklice 4:0 Hekrle 2, Křišťál, D. Medvík
10. 14.10. NE 15:00 V. Beranov V. Beranov 2:6 V. Tišl 2
11. 21.10. NE 14:30 Stonařov B Puklice 6:4 D. Medvík 3, Hekrle 2, Lédl
13. 4.11. NE 14:00 Ant. Důl UT Jihlava 0:1 -
14. 10.11. SO 14:00 Kněžice Kněžice 1:2 Lédl z penalty
12. 17.11. SO 13:30 Bítovčice Puklice 1:1 P. Novotný
18. 22.4. NE 16:00 Nadějov Nadějov 4:2 Tišl, Kružík, Neubauer, D. Medvík
19. 28.4. NE 16:00 Kostelec Puklice 1:2 Hekrle
P 1.5. ST 17:00 Žižkov Puklice 0:16 -
20. 5.5. NE 16:30 Batelov Batelov 2:3 Hekrle, R. Novotný
15. 8.5. ST 16:30 Luka "B" Puklice 4:0 Martin Tůma 2, Marek Tůma, D. Medvík
21. 12.5. NE 16:30 Černíč Puklice 4:0 Martin Tůma 2, Hekrle, Tišl
22. 19.5. NE 16:30 Jamné Jamné 1:1 D. Medvík z penalty
17. 24.5. 18:00 Ždírec Puklice 5:1 V. Tišl 2, Martin Tůma, Křišťál, Šuhaj z PK
23. 26.5. NE 16:30 V. Beranov Puklice 4:3 Kružík, Tišl, Martin Tůma, D. Medvík
24. 2.6. NE 10:30 Stonařov B Stonařov 8:2 D. Medvík 3, Kružík 2, Martin Tůma, Křišťál, vlastní
25. 8.6. SO 15:00 Bítovčice Bítovčice 1:2 Kuchyňa
26. 15.6. SO 16:30 A. Důl Puklice 3:2 D. Medvík, Lédl, Kuchyňa
16. 7.4. SO 15:00 Brtnice Brtnice 3:3 D. Medvík, Lédl, Martin Tůma

>>>STATISTIKY HRÁČŮ<<<


Tabulka střelců

JMÉNO a PŘÍJMENÍ BRANKY
Dalibor Medvík 18
Vojtěch Tišl 11
Marek Hekrle 10
Martin Tůma 9
Tomáš Lédl 5
Kamil Kružík 4
Roman Křišťál 3
Filip Kuchyňa 3
Pavel Novotný 2
Vojtěch Neubauer 2
Roman Novotný 2
Marek Tůma 1
Daniel Venhauer 1
Vojtěch Hons 1
Václav Zeman 1
Filip Šuhaj 1
vlastní 1

>>> ZPĚT <<<
© copyright DZO
2011