III. třída, 2012-2013


MÍSTO TÝM ZÁPASY BODY
1. Sokol Brtnice "B" 26 61
2. Jiskra Dobronín "B" 26 59
3. Cejle 26 59
4. Ježek Rantířov "B" 26 57
5. SK Telč "B" (N) 26 43
6. Sapeli Polná "B" (N) 26 42
7. Kozlov 26 38
8. Hodice (S) 26 38
9. Slavoj Třešť "B" 26 32
10. SOKOL PUKLICE "B" 26 31
11. FSC Stará Říše "B" 26 22
12. Střítež (N) 26 19
13. Dušejov 2000 26 15
14. FC Bítovčice "B" 26 14
N - nováček soutěže
S - sestupivší z vyšší soutěže

Kolo Datum Den Čas Soupeř Hřiště Výsledek Branky
1. 11.8. SO 16:30 Kozlov Puklice 2:3 Špendlíček, M. Škrdla z PK
ČK - Šimek
2. 18.8. SO 15:00 Brtnice B Brtnice 2:6 Kružík, Venhauer
3. 25.8 SO 16:30 Telč B Puklice 3:2 Kabelka, M. Škrdla z PK, Špendlíček
4. 2.9. NE 16:00 Střítež Střítež 4:2 Špendlíček 3, Dobrovolný
5. 8.9. SO 16:00 Hodice Puklice 1:4 Kružík z penalty
6. 16.9. NE 15:30 Rantířov B Rantířov 1:6 Kabelka
7. 22.9. SO 15:30 Sapeli Polná B Puklice 4:1 Martin Tůma 3, Kabelka
8. 29.9. SO 15:30 St. Říše B St. Říše 3:5 Špendlíček 2, Kružík z pen.
9. 6.10. SO 15:00 Třešť B Puklice 0:0 -
10. 13.10. SO 15:00 Dobronín B Dobronín 3:0 Špendlíček 2, R. Novotný
11. 20.10. SO 14:30 Cejle Puklice 1:4 Špendlíček
12. 27.10. SO 14:30 Bítovčice B Puklice 5:1 Kabelka, Špendlíček, Kružík z PK, Pauser, Hons
ČK - Kružík
13. 4.11. NE 14:00 Dušejov Dušejov 0:2 -
14. 10.11. SO 14:00 Kozlov Kozlov 3:2 Skotar, Pauser, Venhauer
18. 20.4. SO 16:00 Hodice Hodice 1:3 Venhauer
19. 28.4. NE 13:00 Rantířov B Puklice 2:5 P. Novotný 2
15. 1.5. ST 12:30 Brtnice B Puklice 1:4 Kabelka
20. 5.5. NE 10:30 Sapeli Polná B Stáj 1:5 P. Novotný
17. 8.5. ST 13:30 Střítež Puklice 0:1 -
21. 11.5. SO 16:30 Stará Říše B Puklice 3:0 Hons, Kuchyňa, L. Zeman
22. 18.5. SO 16:30 Třešť B Třešť 2:7
3:0 kont.
L. Zeman, P. Novotný
23. 25.5. SO 16:30 Dobronín B Puklice 3:6 J. Škrdla, Kabelka, P. Novotný
25. 9.6. NE 15:00 Bítovčice B Bítovčice 8:2 Kabelka 6, Pauser, P. Novotný
24. 12.6. ST 18:00 Cejle Cejle 2:7 Kružík, J. Škrdla
26. 15.6. SO 13:30 Dušejov Puklice 5:1 Kabelka 2 z penalt, Kos z penalty, Zvěřina, T. Skotar
16. 22.6. SO 14:00 Telč B Telč 0:2 -

>>>STATISTIKY HRÁČŮ<<<


Tabulka střelců

JMÉNO a PŘÍJMENÍ BRANKY
Jiří Kabelka 14
Miroslav Špendlíček 11
Pavel Novotný 6
Kamil Kružík 5
Martin Tůma 3
Daniel Venhauer 3
Miroslav Pauser 3
Miroslav Škrdla 2
Vojtěch Hons 2
Lukáš Zeman 2
Jan Škrdla 2
Tomáš Skotar 2
Jakub Dobrovolný 1
Roman Novotný 1
Filip Kuchyňa 1
Alexandr Kos 1
Daniel Zvěřina 1

>>> ZPĚT <<<
© copyright DZO
2011