NAŠE SESTAVY
DOROST
Marťa Měrtl
Lukáš Hartman
Jakub Dobrovolný
Marek Hekrle
Filip Kuchyňa
Honza Hrdlička
Hektorův spolužák
Hartmana bratranec
PUKLICE
Roman Novotný
Kamil Prchal
Lukáš Zeman
Martin Křišťál
Zdenek Vondrák
Mirek Špendlíček
Milan Pípa
Tomáš Skotar
V sobotu 11.7. se uskutečnil ve Studýnkách další z turnajů v malé kopané. Tentokrát se účastnili týmy: domácí Studénky, Příseka, Puklice, Puklice Dorost, Jamné a Rančířov.
Družstva byli rozděleny do dvou skupiny po třech, dále postupvali dva. Poslední týmy ve skupinách měli pak hrát o konečné 5. místo.
V první skupině se po dvou výhrách radovali z postupu do semifinále domácí. Druhé postupové místo obsadil náš dorost. Jamné oba zápasy prohrálo tudíž postoupit nemohlo.
Druhou skupinu vyhrála Příseka. Nejprve porazila Rančířov a pak ji k prvnímu místu stačila bezbranková remíza s naším týmem. O postup z druhého místa jsme se napřímo utkali s Rančířovem. Konečný výsledek 1:1 hrál do karet nám a tak jsme byli taktéž v semifinále.

Zápas o 5. místo rančířovští hrát nechtěli a tak na pátém místě skončilo Jamné

V semifinále se Dorostu podařilo dostat nad Přísekou do vedení a v závěru, když už přísečtí hráli hodně na riziko přidali naši ještě pár gólů (nevím kolik přesně to skončilo).
Ve druhém zápase o finále proti sobě nastoupili pořadatelé ze Studýnek a jejich věčný rival - my z Puklic. Do vedení jsme se sice dostali my, ale domácí dokázali ve vyhecovaném a velmi vyrovnaném utkání výsledek otočit a postoupit do závěrečného zápasu.

Utkání o 3. místo jsme sehráli s Přísekou. Diváci viděli hodně gólů (některý byli i pěkný) a po výsledku 5:3 jsme se tak mohli radovat z bronzové pozice.

Finále: Studénky - Dorost Puklice
V závěrečném zápase se sice studýnští dostali do vedení, ale co jim to bylo platné, když naši jedním gólem v každém poločase výsledek otočili a asi zaslouženě se pak mohli radovat z celkového triumfu. Na domácí zbyla druhá příčka.

Celkové pořadí:
1. DOROST PUKLICE
2. Studénky
3. Puklice
4. Příseka
5. Jamné
6. Rančířov

Nejlepší střelec
Milan Špendlíček
Nejlepší brankář
Radek Štěpán
Nejlepší hráč
Jan Hrdlička
Největší kiks
Radek Štěpán
>>> ZPĚT <<<
© copyright DZO
2008