19.7. jsme se zúčastnili PŘÍSECKÉHO POUŤOVÉHO TURNAJE v malé kopané. Bylo zde pět týmů: Příseka A a B, Puklice, Studýnka a Střížov. Hrálo se systémem každý s každým a následně první dva spolu finále. Složení jednotlivých týmů bylo 6+1. Na některých hráčích byl opět vidět jejich páteční program.
1. zápas - STUDÝNKA 0:2 (0:1)
Do turnaje jsme nevstoupili vůbec dobře. V posledních vteřinách první půle jsme DILETANTSKY inkasovali, přestože jsme měli celou dobu převahu. Ve druhé části už jsme si ale žádnou šanci nevytvořili, naopak téměř z nulového úhlu jsme inkasovali. Nutno dodat, že jsme nebyli moc spokojeni s výkonem rozhodčího.
2. zápas - STŘÍŽOV 3:0 (2:0)
Po změně rozestavení z 3-2-1 na 2-2-2 se naše hra výrazně zlepšila. První gól vstřelil Kabelka po přihrávce Tesaře přes celé hřiště. Druhý dal pěkně po zemi k tyči Venhauer. Běhěm druhé půle naskočil do hry i P. Novotný, který rychle otelil, a přišel, a tak jsme od této chvíli mohli točit dvě kompletní formace. Právě na tomto hráči bylo znát, že ještě není seznámen s místním terénem - svůj první samostatný nájezd trestuhodně zahodil. Třetí gól dal opět Kabelka, tentokrát trefil prázdnou bránu po precizní přihrávce od R. Novotného.
3. zápas - PŘÍSEKA "B" 4:1 (2:1)
Po akci Zemana otevřel skóre Pauser. Druhý gól přidal Venhauer. Pak si vybral svou slabší chvilku brankář Pípa, který propustil trestný kop téměř z poloviny hřiště. Třetí branku dal opět Pauser. Gólový účet uzavřel po rohu Kabelky R. Novotný.
4. zápas - PŘÍSEKA "A" 4:1 (3:1)
V posledním zápase už vlastně o nic nešlo. Bylo jasné, že si zahrajem finále proti Studýnkám. Pouze se hrálo o to, kdo pude do finále z prvního a kdo z druhého místa, a jelikož jsme vyhráli tak z prvního místa jsme šli my. Branky v tomto zápase stříleli Skotar 2, Kabelka, R. Novotný.
MISTROVSKÁ SESTAVA
Míla Pípa
Zdenda Tišl
Vašek Zeman
Lukáš Tesař
Filip Novotný
Kamil Kružík
Mirek Pauser
Roman Novotný
Zděnek Vondrák
Darko Venhauer
Jirka Kabelka
Pavel Novotný
Tomáš Skotar
5. zápas - FINÁLE - STUDÝNKA 2:1 (1:0)
Ve finále jsme Studýnkám vrátili porážku z úvodního utkání. Skóre otevřel z trestného kopu F. Novotný. Ve druhé půlce nejprve Pípa famózně zneškodnil střelu Špendlíčka. Pak Skotar chytře přehodil DILETANTSKY vybíhajícího Štěpána a zvýšil tak na 2:0. Jenže brzy na to K. Wondrák snížil. Ke konci se studýnští snažili vyrovnat seč mohli. Ale kýženého gólu se nedočkali. V závěru se vehementně dožadovali gólu když F. Šuhaj nastřelil spoj. Celé finále bylo velmi vyhecované a napínavé a kdyby se hrálo ještě o něco dýl, tak by se tento turnaj mohl přejmenovat na Jatka cup. Přestože nás během dne někteří z ostatních týmu označili za "brečouny", tím kdo si během finálového utkání chtěl vybrečet gól jsme my nebyli.

Konečné pořadí
1. PUKLICE
2. Studýnka
3. Střížov
4. Příseka "B"
5. Příseka "A"

Nejlepší střelec: "Bondy" (Studénky, ale ani jeho spoluhráči nevěděli jak se vlastně jmenuje a to také o něčem svědčí...) 4 góly
Nejlepší brankář: Radek Štěpán (Studénky) 4 obrdžené branky

>>> Všechny fotky <<<

>>> ZPĚT <<<