Ve středu 25. června proběhla na hřišti jedna z brigád. Hlavním cílem tentokrát bylo zadělat pergolu aby tam při chladných večerech nefoukalo na místní návštěvníky. Také se zasypávali díry na hrací ploše i mimo ni, vysíkala tráva kolem hřiště a předělávala se kuchyňka v boudě.
Hlavními vedoucími prací byli:
 • práce na pergole - Martin Tišl
 • vysíkání trávy - Miloš Driml
 • kátrování hlíny v drekně - Vojta Tišl, Roman Novotný, Jirka Kabelka, Pavel Novotný a Tomáš Vorálek
 • předělávání kuchyňky - Pepa Skotar Samozřejmě se zúčastnili i jiní, kteří pracovali také jak mohli a seč jim síly stačily. Všichni také dodržovli přísný pitný režim, který zajišťovalo mistní točené pivo. Pouze parta v drekně se musela spokojit s teplými lahváči, ale o to víc určitě chvátali.
  Další zúčastnění: Jarda Taras, Kamil Prchal (starosta Sokolu), Filip Novotný, Marek Tůma, Kamil Kružík, Zděnek Vondrák, Danek Venhauer, Martin Tůma, Lukáš Hartman, Libor Veselý, Martin Křišťál, Honza Hrdlička, Tomáš Truhlář, Míla Pípa, ..... (na koho sem zapomněl tak ať se nezlobí, nemůžu si všechny pamatovat)
  Celá akce probíhala během parného letního odpoledne, ale večer se zničeho nic zatáhlo a začal pěkný slejvák, takže se vše nestihlo, ale i tak se udělal kus práce.

  Tato fotka neni jen černej čtvereček, je to fotka při tom slejváku,
  aspoň vidět jak bylo pěkně zatažíno.

  Všechny fotky

 • >>> ZPĚT <<<