V sobotu 2.8. se na puklickém hřišti konal již několikátý ročník tradičního dorosteneckého turnaje. Tentokrát měl zřejmě nejkvalitnější složení co se týče týmů. Byli zde tři týmy, které si budou v letošní sezóně měřit vzájemné síly v krajské I. třídě (PUKLICE, Tis, Velký Beranov) a jeden z adeptů na vítězství okresního přeboru Třebíčska (Přibyslavice). Poprvé také nebyl pozván sousední Střížov, což celkem pochopitelné vzhledem k tomu jak se tamní funkcionáři zachovali loni. Bohužel turnaji nepřálo moc počasí a celý den propršelo.
PUKLICE - Přibyslavice 3:4 (0:3)
První semifinále se hrálo mezi našimi dorostenci a Přibyslavicemi. Naši podali v první půli špatný výkon do kabin šli s tříbrankovým mankem. Ve druhém poločase se ale zlepšili a dokázali vyrovnat, bohužel zápas k penaltovému rozstřelu nedotáhli. Pět minut před koncem inkasovali počtvrté a znovu srovnat skóre nedokázali. A tak se stalo, že toto je první ročník, ve kterém nebude hrát domácí mužstvo o první místo.
Velký Beranov - Tis 2:3 (1:3)
Ve druhém semifinále proměnili více šancí hráči Tisu a postoupili tak do finále.
ZÁPAS O 3. MÍSTO - PUKLICE - Velký Beranov 7:1 (1:0)
Zápas o bronzovou příčku začali lépe naši mladíci. Hned ze začátku zatlačili soupeře na jeho půlku a vytvořili si několik šancí, ale proměnit je nedokázali. Zdálo se, že se smůla prolomí, když Hrdlička šel zahrávat pokutový kop. Jenže s penaltou naložil ve stylu velkých střelců v čele s D. Beckhamem a svou střelu poslal DILETANSTSKY vysoko nad branku. Pak se mu ale přeci jen podařilo skórovat a poločasový stav byl tedy 1:0. Druhá půle začala z obou stran opatrně. Jenže po pěti minutách se trefil Kuchyňa a zvýšil tak na 2:0. To ale nebylo vše, od této chvíli jakoby beranovští přestali hrát a během dalších dvou minut rozvlnili jejich síť ještě Dobrovolný a znovu Hrdlička. Ten se pak trefil ještě dvakrát a další gól dal Hons. Konečné skóre 7:1 jasně ukázalo, že prohra 1:3 minulý týden právě v Beranově byla určitě jen náhoda.
FINÁLE - Přibyslavice - Tis 4:4, 5:6 na penalty
Finálový zápas skončil po 90 minutách nerozhodně 4:4, rozhodnout musely penalty. Série prvních pěti střelců vítěze neurčila a tak se pokračovalo dál. Až po osmé sérii bylo rozhodnuto - vítězem turnaje se stal TIS.

Konečné pořadí:
1. TIS
2. JIPAP Přibyslavice
3. Sokol Puklice
4. Družstevník Velký Beranov

Nejlepší střelec: Ivan Samek (Přibyslavice), Jan Hrdlička (Puklice) oba dali 4 góly, penaltový rozstřel mezi těmito dvěma určil, že nejlepším střelcem se stal hráč přibyslavic, který si za to odváží domů chrániče
Nejlepší brankář: bezejmenný brankář Tisu - vyhrál rukavice
Nejlepší hráč: Jan Hrdlička (Puklice) - nejlepší cena - stan