Svoboda
(P. Novotný)
Klačka

Branky: K. Kružík z penalty, D. Medvík, J. Kabelka, M. Škrdla

Komentář k utkání: Ještě než se začalo hrát, musel hlavní pořadatel Vojta Tišl vyřešit problém s jedním trošku větším psem, který pobíhal po hřišti a snažil se uloupit všechny balony.
Ale Vojta, prvotřídní expert na chov psů, si věděl rady a tak ihned jak toto zvíře odklidil DERBY mohlo začít.
A v 17. minutě šel sám na brankáře D. Medvík, ale mířil vedle.
Ve 22. minutě měl na druhé straně stejnou příležitost hostující J. Švaříček, který ještě před tím nastřelil tyč, ale počínal se stejně jako náš hráč.
Ve 28. minutě šel opět střížovský hráč sám na Klačku, ale ten jeho šanci zlikvidoval. Jenže tento hráč P. Kolda měl během téže minuty ještě další dvě stoprocentní šance, z nichž tu druhou dokázal využít.
Naši obránci si už od začátku zápasu počínali velmi špatně, což odnesl střídáním už po půl hodině hry David Svoboda a o poločase ho následoval i druhý krajní obránce Michal Smolík.
Naši hráči o přestávce zřejmě dostali řádně vyčiněno, protože už ve 2. minutě druhého poločasu vyrovnal po faulu na Mirka Škrdlu z penalty Kamil Kružík.
Pak začal úřadovat střížovský pomezní pan Voda, který mával ofsajd při každé příležitosti.
To mu ale bylo prd platné v 60. minutě, D. Medvík objel tři protihráče a balon uklidil tam kam patří, do sítě - 2:1.
V 64. minutě zvýšil po přihrávce Mirka Škrdly před prázdnou branku Jirka Kabelka na 3:1.
Komplikace mohli nastat v 82. minutě, kdy Střížov snížil na 2:3. Jenže v téže minutě na druhé straně skóroval M. Škrdla - 4:2. Ovšem v této minutě padl ještě další gól, opět ihned po rozehrávce skórovali hráči Střížova a běhěm jedné minuty se tak stav zápasu změnil z původních 3:1 na 4:3 !!!
V 88. minutě odmítl pojišťovací gól D. Medvík, když mířil vedle.
To ale nevadilo, protože vítězství už naši hráči uhájili.