1.8. 2010 - SOKOL PUKLICE - Jiskra Měřín 4:5 (3:4)
K. Medvík
R. Novotný
Štěpán

Branky: Martin Tůma 2, Křišťál, Skotar

V zápase jsme střídali hokejovým způsobem, takže mimo těch co byli v základní sestavě si zahráli i Měrtl, Skotar, L. Zeman, Pauser a Z. Vondrák.

Komentář k utkání: V prvním poločase jsme nehráli moc dobře a individuelními chybami jsme soupeři nabízeli brankové příležitosti, které hráči Měřína dokázali využít.
Ovšem hostující hráči, a hlavně brankář, si počínali podobným způsobem, a tak první půlka skončila výsledkem 3:4.
Ve druhé části jsme hru zlepšili a soupeře již do žádné šance nepustili. Naopak Skotar vyrovnal na 4:4.
Asi pět minut před koncem se zranil brankář Měrtl, a protože první poločas chytající Štěpán už seděl pod pergolou ..., tak do branky nastoupil Z. Vondrák. Bohužel asi po 10 vteřinách v brance ihned inkasoval.
V závěru zápasu se strhla taková menší hromadná bitka, proto rozhodčí radši utkání ukončil.