26.7. - Družstevník Velký Beranov - DOROST PUKLICE 3:1 (1:1)
L. Zeman
Polák
Měrtl

Branky: Hrdlička

Komentář k utkání: Začátek zápasu byl takový opatrný, na obou stranách šlo vidět, že je to první zápas v sezoně a že jde hlavně o to, aby se stávající dorostenci sehráli s těmi co přišli ze žáků. V první půli měl obrovskou šanci Kuchyňa, když si obešel brankáře ale sám do prázdné brány trefil pouze tyč a nebyl tam nikdo kdo by střelu dorazil. Poté se už zmiňovaný hráč do konce poločasu nerozběhl a zbytek odchodil. V první půli ale skóroval Hrdlička, když v malém vápně ukořistil ze skrumáže balon a prostřelil domácího 130 kg vážícího brankáře Robíka. Dařilo se i Měrtlovi a vytáhl se několika skvělými zákroky, propustil akorát jedinou střelu, když Šancl namazal soupeři a ten ranou po zemi skóroval. Ve druhé půli se hned ze začátku trefili domácí a šli tak do vedení. Potom se hrálo v mírném tempu, většinou ve středu hřiště, akorát opět Kuchyňa měl lepší šanci jenže trefil pouze boční síť. 17 minut před koncem byl zápas přerušen kvůli skákajícím parašutistům ,seskočili 3 a zápas pokračoval. Asi po minutě pokračování padl další gól, bohužel do Měrtlovi branky, a jelikož to byl gól poslední, tak domácí zvítězili 3:1.
Zápas se odehrál ve velkém teplu a dusnu, proto většina hráčů nemohla a nedařilo se ani kapitánovi Jendovi Hrdličkovi. Za zmínku stojí i to, že se hrálo bez Hartmana který má něco z nohou a bez Dobrovolného, který byl v Kamenici na pouti. Dobrý výkon předvedl pravý obránce Polák.
Příští týden je možné, že se s Beranovem puklický dorost utká znova, tentokrát na tradičním domácím turnaji Sportvel cup. Tak jim tedy máme co oplácet!